Централният защитник се завръща в ЦСКА след престоя си в Монтана и отново ще облече червената фланелка!
Пожелаваме му много здраве, силни мачове и успехи с ЦСКА!
Централният защитник се завръща в ЦСКА след престоя си в Монтана и отново ще облече червената фланелка!
Пожелаваме му много здраве, силни мачове и успехи с ЦСКА!
Централният защитник се завръща в ЦСКА след престоя си в Монтана и отново ще облече червената фланелка!
Пожелаваме му много здраве, силни мачове и успехи с ЦСКА!