Клуб
7 Септември 2017

Програма на мачовете на родените през 2003 и 2004 година

Юношите на ЦСКА 1948, родени през 2003 и 2004 година, започнаха ударно участието си в столичното първенство по футбол. Младите армейци разгромиха отбора на Кремиковци с 25:0.

Ето какво предстои на възпитаниците на Лъчезар Дафков до края на първия полусезон:

2 кръг – 09.09.2017г. / събота / - 10.00 часа

Барокко-Младост 2015
Септември-Конкордия 09:00
Гранит-Владая-Обеля
Искър Герман-Ферион 10.09.-неделя-14:30
Кремиковци-Олимпиец 10.09.-неделя-14:30
Локомотив София 1929-ЦСКА 1948 10.09.-неделя-14:30
Левски-Чепинци-Надежда 10.09.-неделя-14:30
София Спорт-Интернационал


3 кръг – 16.09.2017г. / събота / - 10.00 часа

ЦСКА 1948-Левски-Чепинци
Олимпиец-Локомотив София 1929 09:00
Ферион-Кремиковци 15:00
Обеля-Искър Герман
Конкордия-Гранит-Владая   12:00
Младост 2015-Септември 17.09.-неделя
София Спорт-Барокко
Интернационал-Надежда


4 кръг – 22.09.2017г. / петък / - 10.00 часа

Септември-София Спорт
Гранит-Владая-Младост 2015
Искър Герман - Конкордия
Кремиковци-Обеля
Локомотив София 1929-Ферион
Левски-Чепинци-Олимпиец
Надежда-ЦСКА 1948
Барокко-Интернационал


5 кръг – 30.09.2017г. / събота / - 10.00 часа

Олимпиец-Надежда 09:00
Ферион-Левски-Чепинци
Обеля-Локомотив София 1929 01.10.-неделя-13.30
Конкордия-Кремиковци
Младост 2015-Искър Герман 01.10.-неделя
София Спорт-Гранит-Владая  
Барокко-Септември 12:00
Интернационал-ЦСКА 1948

6 кръг – 07.10.2017г. / събота / - 10.00 часа

Гранит-Владая- Барокко
Искър Герман-София Спорт 13:30
Кремиковци-Младост 2015 08.10.-неделя-13.30
Локомотив София 1929-Конкордия 09:00
Левски-Чепинци-Обеля
Надежда-Ферион
ЦСКА 1948-Олимпиец
Септември-Интернационал


7 кръг – 14.10.2017г. / събота / - 10.00 часа

Ферион-ЦСКА 1948 14:00
Обеля-Надежда 15.10.-неделя-13.30
Конкордия-Левски-Чепинци 12:00
Младост 2015-Локомотив София 1929 15.10.-неделя
София Спорт-Кремиковци
Барокко-Искър Герман
Септември-Гранит-Владая  
Интернационал-Олимпиец

8 кръг – 21.10.2017г. / събота / - 10.00 часа    

Искър Герман-Септември
Кремиковци-Барокко 22.10.-неделя-13.30
Локомотив София 1929-София Спорт 09:00
Левски-Чепинци-Младост 2015 22.10.-неделя-13.30
Надежда-Конкордия
ЦСКА 1948-Обеля
Олимпиец-Ферион 14:30
Гранит-Владая-Интернационал


9 кръг – 28.10.2017г. / събота / - 10.00 часа       

Обеля-Олимпиец 29.10.-неделя-12:30
Конкордия-ЦСКА 1948 14:00
Младост 2015-Надежда 29.10.-неделя
София Спорт-Левски-Чепинци
Барокко-Локомотив София 1929
Септемврi-Кремиковци 09:00
Гранит-Владая- Искър Герман
Интернационал-Ферион

10 кръг – 01.11.2017г. / сряда / - 10.00 часа            

Кремиковци- Гранит-Владая  
Локомотив София 1929-Септември
Левски-Чепинци-Барокко
Надежда-София Спорт
ЦСКА 1948-Младост 2015
Олимпиец-Конкордия
Ферион-Обеля 13:30
Искър Герман-Интернационал


11 кръг – 04.11.2017г. / събота / - 10.00 часа         

Конкордия-Ферион
Младост 2015-Олимпиец 05.11.-неделя
София Спорт-ЦСКА 1948
Барокко-Надежда 12:00
Септември-Левски-Чепинци 09:00
Гранит-Владая-Локомотив София 1929
Искър Герман-Кремиковци
Интернационал-Обеля

12 кръг – 11.11.2017г. / събота / - 10.00 часа         

Локомотив София 1929-Искър Герман 09:00
Левски-Чепинци-Гранит-Владая   12.11.-неделя-12:00
Надежда-Септември 12.11.-неделя-12:00
ЦСКА 1948-Барокко
Олимпиец-София Спорт 09:00
Ферион-Младост 2015
Обеля-Конкордия
Кремиковци-Интернационал


13 кръг – 18.11.2017г. / събота / - 10.00 часа         

Младост 2015-Обеля 19.11.-неделя
София Спорт-Ферион
Барокко-Олимпиец
Септември-ЦСКА 1948 13:00
Гранит-Владая-Надежда
Искър Герман-Левски-Чепинци
Кремиковци-Локомотив София 1929 19.11.-неделя-12:00
Интернационал-Конкордия

14 кръг – 25.11.2017г. / събота / - 10.00 часа         

Левски-Чепинци-Кремиковци
Надежда-Искър Герман
ЦСКА 1948-Гранит-Владая   12:00
Олимпиец-Септември 13:00
Ферион-Барокко 09:00
Обеля-София Спорт
Конкордия-Младост 2015
Локомотив София 1929-Интернационал


15 кръг – 02.12.2017г. / събота / - 10.00 часа         

София Спорт-Конкордия
Барокко-Обеля
Септември-Ферион 13:00
Гранит-Владая-Олимпиец
Искър Герман-ЦСКА 1948
Кремиковци-Надежда
Локомотив София 1929-Левски-Чепинци
Интернационал-Младост 2015 12:00

Забележка: Зонален Съвет на БФС - София си запазва правото на промени в програмата. 

Официален магазин


Официално членство