Клуб
5 Септември 2017

Вечно дерби за юношите старша възраст в третия кръг на първенството

Представяме Ви програмата за първия полусезон на Юноши Старша възраст "ЗОНА - 1999 - 2000". Пред възпитаниците на Георги Кьосев има много изпитания, за да постигнат целта си. 

Следващият мач намладите армейци е срещу Вечния съперник - Левски Раковски. Срещата е на 17-ти септември /неделя/ от 17.00 часа в Спортен комплекс "Бонсист". 

Нека подкрепим децата на ЦСКА!


2 кръг – 10.09.2017г. / неделя / - 17.00 часа

Левски-Раковски /София/ - Септември /Симитли/ 15:00
Вихрен /Сандански/ - Миньор /Перник/
Септември /София/ - Сливнишки Герой /Сливн/
Хебър 1918 /Пазарджик/ - Чавдар /Етрополе/
Царско Село 2015 /София/ - Витоша-Бистрица /София/
Ботев-57 СУ/София/ - Оборище-Панагюрище   13:00
Локомотив София 1929 - ДИТ София 15:00
Струмска слава /Радомир/ - Беласица /Петрич/
Барокко /София/ - Левски /София/
ЦСКА 1948 /София/  Почива 

3 кръг – 17.09.2017г. / неделя / - 17.00 часа

Беласица /Петрич/-Барокко /София/
ДИТ София-Струмска слава /Радомир/
Оборище-Панагюрище - Локомотив София 1929
Витоша-Бистрица /София/- Ботев-57 СУ/София/
Чавдар /Етрополе/-Царско Село 2015 /София/
Сливнишки Герой /Сливн/-Хебър 1918 /Пазарджик/
Миньор /Перник/-Септември /София/
Септември /Симитли/-Вихрен /Сандански/
ЦСКА 1948 /София/-Левски-Раковски /София/
Левски /София/  Почива 

4 кръг – 20.09.2017г. / сряда / - 17.00 часа

Вихрен /Сандански/-ЦСКА 1948 /София/ 
Септември /София/-Септември /Симитли/
Хебър 1918 /Пазарджик/-Миньор /Перник/
Царско Село 2015 /София/-Сливнишки Герой /Сливн/
Ботев-57 СУ/София/-Чавдар /Етрополе/ 15:00
Локомотив София 1929-Витоша-Бистрица /София/
Струмска слава /Радомир/-Оборище-Панагюрище  
Барокко /София/-ДИТ София
Левски /София/-Беласица /Петрич/
Левски-Раковски /София/  Почива 

5 кръг – 24.09.2017г. / неделя / - 17.00 часа

ДИТ София-Левски /София/
Оборище-Панагюрище - Барокко /София/
Витоша-Бистрица /София/-Струмска слава /Радомир/
Чавдар /Етрополе/-Локомотив София 1929 13:30
Сливнишки Герой /Сливн/-Ботев-57 СУ/София/
Миньор /Перник/-Царско Село 2015 /София/
Септември /Симитли/-Хебър 1918 /Пазарджик/
ЦСКА 1948 /София/-Септември /София/
Левски-Раковски /София/-Вихрен /Сандански/ 14:30
Беласица /Петрич/  Почива 

6 кръг – 01.10.2017г. / неделя / - 16.00 часа

Септември /София/-Левски-Раковски /София/
Хебър 1918 /Пазарджик/-ЦСКА 1948 /София/
Царско Село 2015 /София/-Септември /Симитли/
Ботев-57 СУ/София/-Миньор /Перник/ 14:00
Локомотив София 1929-Сливнишки Герой /Сливн/ 14:00
Струмска слава /Радомир/-Чавдар /Етрополе/
Барокко /София/-Витоша-Бистрица /София/
Левски /София/-Оборище-Панагюрище  
Беласица /Петрич/-ДИТ София
Вихрен /Сандански/  Почива 

7 кръг – 05.10.2017г. / четвъртък / - 16.00 часа

Оборище-Панагюрище-Беласица /Петрич/
Витоша-Бистрица /София/-Левски /София/
Чавдар /Етрополе/-Барокко /София/
Сливнишки Герой /Сливн/-Струмска слава /Радомир/
Миньор /Перник/-Локомотив София 1929
Септември /Симитли/-Ботев-57 СУ/София/
ЦСКА 1948 /София/-Царско Село 2015 /София/
Левски-Раковски /София/-Хебър 1918 /Пазарджик/
Вихрен /Сандански/-Септември /София/
ДИТ София  Почива 

8 кръг – 08.10.2017г. / неделя / - 16.00 часа

Хебър 1918 /Пазарджик/-Вихрен /Сандански/
Царско Село 2015 /София/-Левски-Раковски /София/
Ботев-57 СУ/София/-ЦСКА 1948 /София/ 16:30
Локомотив София 1929-Септември /Симитли/
Струмска слава /Радомир/-Миньор /Перник/
Барокко /София/-Сливнишки Герой /Сливн/
Левски /София/-Чавдар /Етрополе/
Беласица /Петрич/-Витоша-Бистрица /София/ 07.10.-събота-14:00 ч.
ДИТ София-Оборище-Панагюрище   12:30
Септември /София/  Почива 

9 кръг – 15.10.2017г. / неделя / - 16.00 часа

Витоша-Бистрица /София/-ДИТ София
Чавдар /Етрополе/-Беласица /Петрич/
Сливнишки Герой /Сливн/-Левски /София/
Миньор /Перник/-Барокко /София/
Септември /Симитли/-Струмска слава /Радомир/
ЦСКА 1948 /София/-Локомотив София 1929
Левски-Раковски /София/- Ботев-57 СУ/София/
Вихрен /Сандански/-Царско Село 2015 /София/
Септември /София/-Хебър 1918 /Пазарджик/
Оборище-Панагюрище    Почива 

10 кръг – 19.10.2017г. / четвъртък / - 16.00 часа

Царско Село 2015 /София/-Септември /София/
Ботев-57 СУ/София/-Вихрен /Сандански/ 14:00
Локомотив София 1929-Левски-Раковски /София/
Струмска слава /Радомир/-ЦСКА 1948 /София/
Барокко /София/-Септември /Симитли/
Левски /София/-Миньор /Перник/
Беласица /Петрич/-Сливнишки Герой /Сливн/
ДИТ София-Чавдар /Етрополе/
Оборище-Панагюрище-Витоша-Бистрица /София/
Хебър 1918 /Пазарджик/  Почива 

11 кръг – 22.10.2017г. / неделя / - 16.00 часа

Чавдар /Етрополе/-Оборище-Панагюрище   13:30
Сливнишки Герой /Сливн/-ДИТ София
Миньор /Перник/-Беласица /Петрич/
Септември /Симитли/-Левски /София/
ЦСКА 1948 /София/-Барокко /София/
Левски-Раковски /София/-Струмска слава /Радомир/ 13:30
Вихрен /Сандански/-Локомотив София 1929
Септември /София/-Ботев-57 СУ/София/
Хебър 1918 /Пазарджик/-Царско Село 2015 /София/
Витоша-Бистрица /София/  Почива 

12 кръг – 29.10.2017г. / неделя / - 14.00 часа

Ботев-57 СУ/София/-Хебър 1918 /Пазарджик/ 13:00
Локомотив София 1929-Септември /София/ 12:30
Струмска слава /Радомир/-Вихрен /Сандански/
Барокко /София/-Левски-Раковски /София/
Левски /София/-ЦСКА 1948 /София/
Беласица /Петрич/-Септември /Симитли/
ДИТ София-Миньор /Перник/ 15:00
Оборище-Панагюрище-Сливнишки Герой /Сливн/
Витоша-Бистрица /София/-Чавдар /Етрополе/
Царско Село 2015 /София/  Почива 

13 кръг – 05.11.2017г. / неделя / - 14.00 часа

Сливнишки Герой /Сливн/-Витоша-Бистрица /София/
Миньор /Перник/-Оборище-Панагюрище  
Септември /Симитли/-ДИТ София
ЦСКА 1948 /София/-Беласица /Петрич/
Левски-Раковски /София/-Левски /София/
Вихрен /Сандански/-Барокко /София/
Септември /София/-Струмска слава /Радомир/ 06.11.-понеделник
Хебър 1918 /Пазарджик/-Локомотив София 1929
Царско Село 2015 /София/-Ботев-57 СУ/София/
Чавдар /Етрополе/  Почива 

14 кръг – 09.11.2017г. / четвъртък / - 14.00 часа

Локомотив София 1929-Царско Село 2015 /София/
Струмска слава /Радомир/-Хебър 1918 /Пазарджик/
Барокко /София/-Септември /София/
Левски /София/-Вихрен /Сандански/
Беласица /Петрич/-Левски-Раковски /София/
ДИТ София-ЦСКА 1948 /София/
Оборище-Панагюрище-Септември /Симитли/
Витоша-Бистрица /София/-Миньор /Перник/
Чавдар /Етрополе/-Сливнишки Герой /Сливн/
Ботев-57 СУ/София/  Почива 

15 кръг – 12.11.2017г. / неделя / - 14.00 часа

Миньор /Перник/-Чавдар /Етрополе/
Септември /Симитли/-Витоша-Бистрица /София/
ЦСКА 1948 /София/-Оборище-Панагюрище  
Левски-Раковски /София/-ДИТ София 12:30
Вихрен /Сандански/-Беласица /Петрич/
Септември /София/-Левски /София/ 12:30
Хебър 1918 /Пазарджик/-Барокко /София/
Царско Село 2015 /София/-Струмска слава /Радомир/
Ботев-57 СУ/София/-Локомотив София 1929 14:30
Сливнишки Герой /Сливн/  Почива 

16 кръг – 19.11.2017г. / неделя / - 14.00 часа

Струмска слава /Радомир/-Ботев-57 СУ/София/
Барокко /София/-Царско Село 2015 /София/
Левски /София/-Хебър 1918 /Пазарджик/
Беласица /Петрич/-Септември /София/
ДИТ София-Вихрен /Сандански/ 11:00
Оборище-Панагюрище-Левски-Раковски /София/
Витоша-Бистрица /София/-ЦСКА 1948 /София/
Чавдар /Етрополе/-Септември /Симитли/
Сливнишки Герой /Сливн/-Миньор /Перник/
Локомотив София 1929  Почива 

17 кръг – 23.11.2017г. / четвъртък / - 14.00 часа

Септември /Симитли/-Сливнишки Герой /Сливн/
ЦСКА 1948 /София/-Чавдар /Етрополе/
Левски-Раковски /София/-Витоша-Бистрица /София/
Вихрен /Сандански/-Оборище-Панагюрище  
Септември /София/-ДИТ София 12:00
Хебър 1918 /Пазарджик/-Беласица /Петрич/
Царско Село 2015 /София/-Левски /София/
Ботев-57 СУ/София/-Барокко /София/
Локомотив София 1929-Струмска слава /Радомир/
Миньор /Перник/  Почива 

18 кръг – 26.11.2017г. / неделя / - 14.00 часа

Барокко /София/-Локомотив София 1929
Левски /София/-Ботев-57 СУ/София/
Беласица /Петрич/-Царско Село 2015 /София/
ДИТ София-Хебър 1918 /Пазарджик/
Оборище-Панагюрище-Септември /София/
Витоша-Бистрица /София/-Вихрен /Сандански/
Чавдар /Етрополе/-Левски-Раковски /София/
Сливнишки Герой /Сливн/-ЦСКА 1948 /София/
Миньор /Перник/-Септември /Симитли/
Струмска слава /Радомир/  Почива 

19 кръг – 03.12.2017г. / неделя / - 14.00 часа

ЦСКА 1948 /София/-Миньор /Перник/
Левски-Раковски /София/-Сливнишки Герой /Сливн/
Вихрен /Сандански/-Чавдар /Етрополе/
Септември /София/-Витоша-Бистрица /София/ 10:30
Хебър 1918 /Пазарджик/-Оборище-Панагюрище  
Царско Село 2015 /София/-ДИТ София
Ботев-57 СУ/София/-Беласица /Петрич/ 12:30
Локомотив София 1929-Левски /София/
Струмска слава /Радомир/-Барокко /София/
Септември /Симитли/  Почива 

Забележка: Зонален Съвет на БФС – София си запазва правото на промени в програмата. 

Официален магазин


Официално членство